| H-1173 Budapest, Pesti út 8-12.,
| Telefon: +36 (1) 202-0202, +36 (1) 224-0920 | E-mail: multi@lingua.hu
  
  

Kapcsolatfelvétel




Irodáink elérhetőségei:
MULTI-LINGUA Kft.
H-1173 Budapest, Pesti út 8-12.

Telephone:
+36 (1) 202-0202,
+36 (1) 224-0920,
E-mail: multi@lingua.hu

USA kapcsolat:
3V Systems, Inc.
539 Danby Ct
Petaluma, CA 94954
Telefon: +1-707-775 5128
E-mail: admin@3vsystems.com

UK kapcsolat:
Nagy Zsuzsanna
értékesítő, ügyfél kapcsolattartó
Mobil:0044 (0) 75 38478724
Email: Suzanna.Nagy@lingua.hu

Név:
Telefon:
E-mail cím:
  Üzenet:
Kérem adja meg a képen látható biztonsági kódot:
ELKÜLD
MÉGSEM

Irodánk a 17. kerületben a Pesti úton található. Tömegközlekedéssel az Örs vezér terétől a 97E vagy a 169E busz valamelyikével célszerű megközelíteni. Az első megállónál (513. utca) kell leszállni, majd jönni tovább egyenesen a főúton, egészen amíg megpillanjtuk a Ráfész-Coop irodaházat az út túloldalán. Autóval is megközelíthetők vagyunk, mindig van szabad parkolónk.

Kollégáink




Végső Zsolt Péter
DTP menedzser

Mobil:
+36-20-919 4154
E-mail: Zsolt.Vegso@lingua.hu

Végső László
ügyvezető igazgató

Mobil:
+36-20-967 8198
E-mail: Laszlo.Vegso@lingua.hu

Végső Gergely Balázs
ügyvezető igazgató

Mobil:
+36-20-973 4375
E-mail: Gergely.Vegso@lingua.hu

Vágvölgyi Pál
projektvezető

Mobil:
+36-20-401 0953
E-mail: Pal.Vagvolgyi@lingua.hu

Szomolya Ágnes
projektvezető

Mobil:
+36-20-222 9943
E-mail: Agi.Szomolya@lingua.hu

Hegedűs Dávid
értékesítő, ügyfél kapcsolattartó

Mobil:
+36-208010802
E-mail: David.Hegedus@lingua.hu

Rónai Sándor
gazdasági vezető

Mobil:
+36-20-200 8146
E-mail: Sandor.Ronai@lingua.hu

Horváth Tamás
szerkesztő, rendszergazda

Mobil:
+36-20-982-2533
E-mail: horvath.tamas@mail.datanet.hu

Kósa Gabriella
irodavezető

Mobil:
+36-20-919 4153
E-mail: Gabi.Kosa@lingua.hu

Szabó Zsolt
könyvelő

Mobil:
+36-30-638-1282
E-mail: iroda@bonconseil.hu

Legfrissebb híreink

Újabb megdöbbentő hatása lehet a Brexitnek - erre kevesen gondolhattak

Nagy-Britannia uniós tagságának megszüntetésével kikerülhet az angol az Európai Unió hivatalos nyelvei közül - figyelmeztetett hétfőn Danuta Hübner, az Európai Parlament alkotmányügyi bizottságának vezetője.

Gépek a fordítás útvesztőjében: az egyetemes megértés álma

A világ első, nyelvek közti fordításra alkalmas gépét 1954 elején mutatták be a Georgetown Egyetem és az IBM kutatói. Az azóta Georgetown-IBM kísérletként elhíresült projekt keretei közt egy „elektronikus agyat” hoztak létre, amely orosz mondatokat fordított le angolra.